Restauracja przy trasie S7 z Trójmiasta przez Mazury do Warszawy. Nowoczesne wnętrze, klimatyzacja, atrakcyjne menu, możliwość zorganizowania szkoleń, spotkań firmowych lub prezentacji dla kontrahentów. Nowa Holandia zaprasza przez cały rok proponując organizację posiłków biznesowych, obiadów dla grup zorganizowanych oraz udostępnienia części sali na potrzeby szkoleniowe.

Dla zatrzymujących się w Restauracji Nowa Holandia w czasie podróży służbowej proponujemy organizację obiadów z kontrahentem, miejsca na rozmowy kwalifikacyjne, spotkania działów sprzedaży pracujących mobilnie w regionie oraz szkolenia wraz z częścią integracyjną. Płatności karty kredytowe, wystawiamy faktury VAT.

Restauracja Nowa Holandia to znakomite miejsce do zorganizowania spotkań o prestiżowym charakterze – nasza firma realizowała zlecenia firm z branży finansowej, meblowej, budowlanej, transportowej i innych. Proponujemy specjalną oprawę na obiad po posiedzeniu Zarządu, Rady Nadzorczej, spotkania wspólników lub kolację po podpisaniu intratnego zlecenia w Państwa firmie.

Kompleks Nowa Holandia zaprasza również grupy zorganizowane. Po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu pobytu Państwa grupy przygotujemy posiłek w podróży w formie obiadu lub obiado-kolacji. Zapraszamy do współpracy biura pielgrzymkowe, biura podróży, organizatorów wycieczek oraz kluby sportowe.
trasa S7 Trójmiasto – Mazury – Warszawa

(obwodnica Elbląga, przy stacji benzynowej SHELL)