Grill Bar Nowa Holandia otwarty przez 24h na dobę! od ponad 29 lat jest popularnym miejscem na posiłek w podróży z Trójmiasta przez Mazury do Warszawy. Oprócz smacznych potraw dbamy również o sympatyczną obsługę naszych gości i oryginalne otoczenie.

Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy w naszym menu propozycje w rozsądnej cenie oraz specjalne dania dla dzieci oraz udogodnienia dla rodziców – posiadamy kącik zabawy dla dzieci, foteliki na czas posiłku najmłodszych, bezpłatny parking oraz możliwość przebrania dziecka w naszej toalecie.

Dla zatrzymujących się w Grill Bar w czasie podróży służbowej mamy miejsce na sprawdzenie poczty firmowej, przejrzenie dokumentów i wykonanie kilku telefonów – w Grill Bar do dyspozycji gości znakomitej jakości sieć LTE WI-FI, możliwość płatności kartami VISA, MASTER CARD, wystawiamy również faktury VAT. Krótka przerwa w podróży służbowej to dobry czas na kawę i deser w Grill Bar lub służbowy obiad z kontrahentem.

Grill Bar zaprasza również zorganizowane grupy w ramach obsługi przejazdów turystycznych ze specjalną promocją dla kierowców i pilotów wycieczek. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numer 507 247 247 ustalając godzinę przybycia Państwa wycieczki – nasza obsługa mówi po rosyjsku, niemiecku i angielsku, Menu dla gości przygotowaliśmy w kilku wersjach językowych. Zapraszamy przez cały rok, nasz Grill Bar jest czynny 24h.

Nowa Holandia obsługuje również ruch towarowy i przewóz obiektów wielkogabarytowych. Firmy zajmujące się spedycją oraz przewozem towarów specjalnych prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc postojowych oraz zakupu posiłków dla kierowców.

Grill Bar Nowa Holandia trasa S7 Trójmiasto – Mazury – Warszawa (obwodnica Elbląga, przy stacji benzynowej Shell)