Imprezy dla firm

 

Doświadczenie i profesjonalne podejście to cechuje Nową Holandię. Organizujemy imprezy integracyjne dla firm, przedsiębiorstw, uczelni oraz instytucji samorządowych. Unikalne położenie, uniwersalne możliwości rozległego terenu z pełną infrastrukturą sprawiają że Nowa Holandia od lat realizuje imprezy nawet do 2000 osób jednocześnie.

 

Pobierz ofertę organizacji Imprezy Firmowej

 

 

Do Państwa dyspozycji jedyny w Elblągu teren rekreacyjno-wypoczynkowy z atrakcjami dla całej rodziny, wypożyczalnią sprzętu wodnego, punktami gastronomicznymi, placem zabaw dla dzieci oraz sceną muzyczną z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Zapraszamy do współpracy i rezerwacji terenu na Państwa imprezę firmową.

Nowa Holandia kontynuując ponad 15 letnią współpracę z elbląskimi pracodawcami zaprasza do skorzystania z oferty wynajmu terenu i organizacji imprezy integracyjnej dla pracowników. Do Państwa dyspozycji przekazujemy pełną ofertę z rodzinnymi atrakcjami na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki, gastronomią oraz realizowanymi na specjalne zamówienie występami zespołów muzycznych. W ramach kompleksowej realizacji imprezy firmowej Nowa Holandia gwarantuje również zabezpieczenie medyczne, służby porządkowe oraz ochronę imprezy.

 

 

 

Imprezy Kameralne - obiady firmowe, spotkania biesiadne

To propozycja dla działów sprzedaży lub firm z małym składem osobowym. Nowa Holandia proponuje spotkania integracyjne w stylu biesiadnym lub oficjalne uroczyste kolacje związane z ważnymi wydarzeniami w Państwa firmie.

Imprezy integracyjne - pikniki, imprezy firmowe, imprezy rodzinne

W sezonie wiosna - lato na terenie Nowej Holandii działa Rodzinny Park Rozrywki z atrakcjami dla całej rodziny: Zoo, wypożyczalnia sprzętu wodnego, place zabaw na świeżym powietrzu, ścieżka edukacyjna. Nowa Holandia oferuje organizację imprezy integracyjnej z występami muzycznymi, animacjami dla dzieci, zabawami sprawnościowymi oraz wspólnym biesiadowaniem pracowników firmy.

Obsługa imprez w siedzibie Państwa firmy

Nowa Holandia jako profesjonalne przedsiębiorstwo gastronomiczne posiada pełne zaplecze do obsługi cateringowej w siedzibie Państwa firmy. Zajmujemy się cateringiem podczas konferencji prasowych, bankietów firmowych, dni otwartych i szkoleń.

 

Pobierz ofertę organizacji Imprezy Firmowej

 

Po więcej informacji i rezerwacje prosimy skontaktować się z szefem gastronomii - Jackiem Łazuką +48 507 247 247

Dołącz do Newslettera

I bądź najszybszy z informacjami o aktualizacjach i Ofertach Specjalnych.

Formularz kontaktowy

Bar / RECEPCJA
+48 55 233 89 90 / +48 606 243 285
Marcin Maj
+48 602 855 255
Jacek Łazuka
+48 507 247 247

Kompleks Gastronomiczno-Rekreacyjny
Nowa Holandia REA GROUP Sp. z o.o. Sp.K.

 69 1930 1901 2810 0418 2553 0001

REGULAMIN HOTEL - pobierz

Nowe Pole 1B, 82-310 Elbląg
NIP: 578 - 29 - 23 - 134
REGON: 280093510